Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor Swift sa postavila za Hayley Kiyoko po nedorozumení s Refinery29!

Publikované 31.03.2018 v 13:29 v kategórii News, prečítané: 72x

Hayley Kiyoko poskytla rozhovor pre Refinery29 po ktorom mali niektorí fanúšikovia pocit, že Taylor určitým spôsobom zhadzuje.
Útržok z rozhovoru:

"Niekoľko hudobníkov z brandže mi povedalo:" Urobíš ešte ďalšie hudobné video o dievčatách? Doslova som sa na nich pozrela s otvorenými ústami a povedala len "áno, jasné"... Taylor Swift spieva o mužoch v každej jednej pesničke a videách, a nikto si nesťažuje, že je neoriginálna,"Kiyoko - ktorá je otvorená o jej sexuálnej orientáci pre Refinery29 v rozhovore, ktorý vyšiel včera. 


Za týmto rozhovorom nasledovala veľká diskusia všetkých fanúšikov, ktorý boli s vyjadreniami Kiyoko nespokojní a bránili si Taylor. Tay dokonca na jeden fanúšikovský príspevok na Tumblri odpovedala:

Fanúšik01: Videli ste, čo Hayley Kiyoko povedala o Taylor? Som smutný :(

Fanúšik02: Áno! Myslím, že ľudia si to zle vykladajú. Neviem, či je to vyňaté z kontextu alebo čo, ale ak si prečítate samotný rozhovor, neverím, že nazvala Taylor neoriginálnou alebo pobláznenou z chalanov. Len si bránila svoju voľbu, pretože chcela robiť videá, kde naopak ženy ku sebe niečo cítia.
Je to v skutočnosti veľmi podobné tomu, keď Taylor späťne v roku 2014/2015 povedala v rozhovoroch, ako verí, že ľudia sú sexisti, ako ju ľudia volajú za to, že píše o svojich ex pritom nereagujú na ľudí ako Ed Sheeran a Bruno Mars, ktorí robia to isté. Vtedy ale nehovorila priamo o Edovi alebo Brunovi skôr kritizovala, ako médiá a verejnosť nakladajú s touto situáciu. Zdá sa, že Hayley urobila to isté.

Odpoveď od samotnej Taylor:

"Presne. Mali by sme oceniť umelcov, ktorí sú natoľko odvážni, aby ukázali svoju romantickú stránku prostredníctvom svojho umenia, a faktom je, že som sa nikdy nestretla s homofóbiou tak ako ona.""Je to jej právo spomenúť hocikoho, kto má *"double standart" o láske gayov vs láske rovnakého pohlavia." 

*"double standart" - dvojaký meter
Moc sa to u nás preložiť nedá no je to niečo ako pravidlo alebo princíp, ktorý sa nespravodlivo uplatňuje na rôznych ľudí alebo skupiny.


Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Steeeva 02.04.2018 v 19:40 mno tak podľa mňa to nemyslela zle len povedala čo je pravda, lebo ľudom určite vadilo hlavne to, že spieva o dievčati a nie, že to opakuje len to vyznelo asi trochu inak ako to myslela, ale je dobre, že niečo k tomu povedala aj Taylor a neberie to ako urážku


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?