Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor Swift vyhrala súdny proces

Publikované 15.08.2017 v 19:19 v kategórii News, prečítané: 97x


Presne týždeň po dlhom a náročnom súdnom procese sudca konečne rozhodol o prípade Davida Muellera proti Taylor Swift, ktorú ju úmyselne obvinil z toho, že prišiel o prácu.

Porota však zhrnula svoje rozhodnutia a priklonila po všetkých dôkazoch na stranu Taylor. Taylor a jej tím nenesú vinu za ukončenie pracovného pomeru Davida Muellera v rádiu Kygo. David Mueller bol uznaný vinným z obťažovania a následne musel zaplatiť aj smiešny poplatok 1 dolár.

Tay následne zverejnila cez svojho tlačového hovorcu správu po víťazstve:
"Rada by som poďakovala sudcovi Williamovi J Martinezovi a porote za ich múdre rozhodnutie, mojim právnikom: Doug Baldridge, Danielle Foley, Jay Schaudies a Katie Wright za to, že za mňa bojovali a zároveň aj za tých, ktorí sa cítia byť umlčaný za sexuálne obťažovanie, a najmä tým, ktorí mi ponúkli podporu počas tejto cesty, ktorá trvala takmer štyri roky a dva roky počas stanovenia súdneho procesu.

Chápem tú výsadu, ktorú som dostala v mojom živote, v spoločnosti a schopnosť zaplatiť obrovské finančné náklady za tento súdny proces. Dúfam, že toto pomôže všetky hlasy vypočuť. Z tohto dôvodu darujem viacerým organizáciám peniaze, aby pomáhali obetiam sexuálneho obťažovania brániť sa."

Swifties sa po tomto súdnom procese spojili a darujú finančné prostriedky prostredníctvom Rainn na pomoc v boji proti sexuálnemu obťažovaniu. Ak máte záujem sa pridať. Darujte! Pomôžte!

Ľudia z celého sveta sa môžu zapojiť. Ja o tom tiež uvažujem:

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Steeeva 16.08.2017 v 08:45 tak to je super správa, gratulujem jej k tomu, že to dopadlo v jej prospech a celkovo, že bolo potrestané čo potrestané malo byť :D, pre to som veľmi rada, veď muži a celkovo by sa nemalo robiť čo sa nepatrí a nesluší:D


 • Nicol 16.08.2017 v 10:00 Gratuluji Taylor, že zvítězila, doufám, že si dobře pamatuji, že se jednalo o to sáhnutí na zadek, jako někomu to asi přijde, že je to kvůli ničemu, ale mně to přijde fakt oplzlé a nechutné, ten poplatek je směšný, ale ztráta práce je také velkým trestem..


 • Vikina 16.08.2017 v 16:14 Gratulujem Taylor k víťazstvu ♥


 • Ivet 16.08.2017 v 20:30 Pro Taylor muselo být celé toto zdlouhavé řízení dost náročné. Jsem moc ráda, že to zvládla a dopadlo to pro ní dobře a zvítězila. Moc jsem jí to přála. Doufám, že to tím končí a Taylor už se tím nebude muset zabývat, i když jsem četla, že David bude chtít podávat odvolání.
  Je hezké, že Tay se rozhodla o této věci dále mluvit, bojovat proti sexuálnímu obtěžování a podpořit finančními prostředky organizace, které se tím zabývají. <3


 • Zuzi 17.08.2017 v 20:52 Jsem moc ráda, že tento soud konečně skončil a Taylor dal za pravdu. Muselo to pro ní být náročné a snad už konečně bude mít klid :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?