Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor v Emme

Publikované 16.03.2018 v 14:13 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 47x

Ahojte Swifties!
ešte pred Vianocami som bola na takom netradičnom nákupe. Kým iní ľudia pred sviatkami kupovali pitie a ovocie, ja som odchádzala s obchodu s odhŕňačom na sneh a časopismi :) No veď čo, aj to patrí k zime.
To k čomu sa chcem dostať je časopis Emma. Ako si ho listujem, zrazu zbadám že aha, veď to je Taylor!
Článok ale nebol o nej, ale o filmovom producentovi menom Harvey Weinstein. Ako známy americký producent má totiž na svojom účte množstvo obvinení zo sexuálneho zneužívania herečiek. O Weinsteinovi je vraj známe že sa rád zdržiava v spoločnosti mladých žien a tak aj ako titulná fotka k tomuto článku bol použitý jeho obrázok medzi kráskami ako Jamie King a Taylor Swift.
Je to mocný muž filmového priemyslu, na konte má kopu skvelých filmov a ocenení a tieto jeho pristupky sa mu celé dlhé roky prehliadali. Weinstein pravdepodobne vymieňal takéto intímne záležitosti za roly vo filmoch, alebo to bral ako bonus za to, že z niekoho urobil známu osobnosť. Postupne sa ale začali ozývať jeho obete, a dávajú svetu najavo že sexuálne zneužívanie je vážny problém.
Je dobré že veci nezostali tak, a ženy, ktorých sa to týka nemlčia, ale idú s pravdou von.
Zároveň sa objavil aj článok o Weinsteinovej manželke- Georgine Chapman. Tejto sa podarilo vybudovať svoju módnu značku Marchesa. Mimochodom fialové šifónové šaty tejto značky mala na sebe aj Taylor, na jednom ročníku odovzdávania cien Academy. No a Weinstein využíval svoju moc aj tak, že svojim hviezdam vnucoval aby nosili šaty od jeho ženy. Na všetky jeho škandály však doplatila aj jeho žena a jej značke sa prestáva dariť.

Toľko fakty, pozdravujem vás,
Izabel

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Michaela 16.03.2018 v 18:05 Tiež som o tomto incidente počula, tento producent bol vraj aj členom akadémie ktorá udeluje filmových Oscarov a kvoli týmto veciam ho vylúčili.
  Ale sranda že do časopisu sa dostala akurát fotka z Taylor :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?