Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor v krátkom videu na American Music Awards 2017

Publikované 23.11.2017 v 18:47 v kategórii News, prečítané: 66x

Taylor Swift sa v nedeľu v noci (19. novembra) nemohla zúčastniť na odovzdávaní cien American Music Awards v Los Angeles, ale v priebehu vysielania sa aj tak objavila. Tentoraz nepropagovala nové album Reputation - namiesto toho sa Taylor objavila v krátkom videu a vyslovila pár slov na počesť uznávanej víťazky Diany Ross.

"Ja osobne nepoznám nikoho v hudobnej brandži, kto by nebol inšpirovaný a ovplyvnený vami," povedala Tay a dodáva "ste taká elegantná a divoká, silná a statočná a pripravili ste cestu pre každého, kto robí to, čo robí, vrátane mňa tak ďakujem."
Tay v tomto roku nezískala žiadne ceny, no éra reputation práve začala: veď len prvý týždeň sa predalo viac ako 1 milión kópií nového albumu, čo je slušný začiatok.

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Steeeva 24.11.2017 v 11:27 mno tak to je škoda, že sa tam neobjavila ale je milé, že pre ňu nahrala túto správu kde ju vychválola ;), pekne od nej a súhlasim s ňou :)


 • kaja 24.11.2017 v 17:34 Trochu ma prekvapilo, že Tay nevyhrala žiadnu cenu, ale je tiež pravda, že sa takmer na rok odmlčala a som si istá, že budúci rok získa určite nejaké ocenenia a kto vie, možno sa jej podarí ich ovládnuť ako Brunovi Marsovi tento rok :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?