Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor v novom videu blahoželá Russellovi Westbrookovi!

Publikované 27.06.2017 v 12:22 v kategórii News, prečítané: 106x


Taylor nahrala nové video venované basketbalového tímu Oklahoma City Thunder NBC. Vo videu, Taylor blahoželá hráčovi Russellovi Westbrookovi, ktorý zožal obrovský kariérny úspech: V utorok ráno na zápase, Russell prekonal Jamesa Hardena a Kawhiho Leonarda a bol zvolený najlepším hráčom sezóny NBA. To znamená, že je MVP ( najúspešnejší hráč).

Tay tímto videom prekvapila taktiež nás pretože sme ju už veľmi dlho nevideli. Toto je prvé verejné video Taylor za pekných pár mesiacov! Je skvelé, ju po takom dlhom čase sme ju mohli vidieť aj len v takomto krátkom videu a opäť s kudrlinkami.
Našla som komentár od Taylove a rozhodla som sa, že dopridám video s titulkami do článku! ♥♥ 
Video so slovenskými titulkami:

Komentáre

Celkom 6 kometárov

 • Miška 27.06.2017 v 19:57 Ty jo vypadá skvěle :) Je super, jí zase vidět.


 • Sarah 28.06.2017 v 10:21 Netušila som že Tay je fanúšičkou basketbalu..Ale asi to preňu veľa znamená, ked po dlhom čase zverejnila video a práve celé video je pre víťaztvo basketbalového hráča..


 • crazy-cloverleaf 28.06.2017 v 17:16 Pěkné video, ráda jsem Tay zase viděla. :)
  Ale přiznám se, že jsem taky nevěděla, že je fanynkou basketballu. Ale podle videa je mi jasné, že to pro ni bylo důležité. To video je od ní vážně milé.


 • Taylove 29.06.2017 v 15:36 Neviem, či je Taylor fanúšičkou basketbalu, ale isté je, že Westbrook je fanúšik Taylor. Možno preto to video.
  Kto má záujem, tak tu je Taylorino video so slovenskými titulkami. Neviem, či v komentároch funguje iframe, tak tu dávam odkaz
  http://taylove.cekuj.net/taylor-v-novom-videu-blahozela-russelovi-westbrookovi.html

  <iframe width="409" height="150" src="http://taylove.cekuj.net/taylor-v-novom-videu-blahozela-russelovi-westbrookovi.html" frameborder="0" allowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" webkitallowfullscreen="true"></iframe>


 • taylorswift.infoblog.sk 01.07.2017 v 19:15 Taylove ďakujeme za slovenské titulky myslím si, že mnohí fanúšikovia to určite ocenia!♥
  Rozhodla som sa, že dopridám video s titulkami do článku pretože nedá sa priamo z komentárov presunúť na odkaz! ☺


 • kaja 02.07.2017 v 15:30 No tak mňa teda dostala, ja som jej skoro ten príbeh uverila, mala ho teda dosť dobre premyslený :D Ale som tiež rada za toto video, už dlhšie od Taylor nebolo počuť a v tomto videu jej to moc svedčí, vyzerá tak prirodzene :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?