Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor v zozname 25 umelcov, ktorí dominujú internetovým rebríčkom!

Publikované 06.02.2018 v 10:44 v kategórii News, prečítané: 52x


S každoročnými udeľovaným ocenení vydal The Hollywood Reporter zoznam 25 umelcov a producentov, ktorí v tomto roku ovplyvnili streamy Spotify a názory na YouTube a premenili ich na globálny vplyv. A samozrejme Taylor Swift, s práve prepusteným albumom "Reputation" , nebola z tohto zoznamu vynechaná. Umiestnila sa na druhom mieste za rapperom a hudobným producentom Jay-Z.

Jej šiesty album, Reputation , nevyšiel až do novembra- príliš neskoro pre Grammy nominácie - ale album dominovalo popovému svetu. Nielenže to bol najväčší hit roka, ktorého sa predalo okolo 1,2 milióna kópií len v prvom týždni (alebo o tom, že v roku 2012 sa album Red predal úplne), jej rádiová hitovka, "Look What You Made Me Do", bola zároveň najdiskutovanejšia pesnička.

"Predtým, ako prechádzam štúdiovými dverami, stále robím veľa prípravných prác," povedala THR . "Myslím, že s textárskym základom v Nashville, ktorý bude vždy hlboko zakorenený v mojom štýle, s pevným základom pre tvorbu skladieb mám pocit slobody a môžem zariskovať."


Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?