Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor vystupovala v Bleubird Cafe

Publikované 07.04.2018 v 11:04 v kategórii News, prečítané: 40x

Taylor Swift sa počas veľkonočných sviatkoch vrátila ku svojim starým koreňom do kaviarne Bluebird Cafe, kde začínala svoju country hudobnú kariéru. Tento koncert bol vraj veľmi nečakaný a v Bluebird Cafe tak bolo niečo cez 50 ľudí.
Ako sa pre Taylor stala táto obyčajná kaviareň osudovou, o tom, kto ju tam našiel a ako sa jej podarilo rozbehnúť kariéru som už článok písala a odkaz naň je tu:
http://taylorswift.infoblog.sk/clanok/ktora-kaviaren-sa-stala-pre-taylor-swift-osudovou-68562/

Wiseman, ktorý sedí vedľa Taylor sa s ňou po prvý krát stretol, keď bola ešte teenagerka. Jej návšteva bola preňho veľkým prekvapením a privítal ju s otvorenou náručou.

"Chcem vyjadriť veľkú vďaku Bluebird Cafe," povedala Taylor, sediaca na stoličke vedľa Wisemana. "Myslím, že každý skladateľ v tomto meste by súhlasil s mojimi pocitmi, keď hovorím, že je to jediné miesto, kde "toto" existuje - toto konkrétne miesto, kde môžete prísť a vypočuť, si piesne od spisovateľov, ktorí napísali svoje piesne a púšťajú ich do sveta. "

Taylor mi na fotkách veľmi pripomína "old Taylor" z éry Red. Jej priliehavý copík, sladučký úsmev a gitara v ruke museli nechať v rozpakoch všetkých divákov kaviarne. Ku nám sa bohužiaľ dostali len tieto fotografie no som z nich nadšená! Škoda, že sú len dve no sú vo výbornej kvalite:
001.jpg 002.jpg

Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Vikina 07.04.2018 v 18:05 Skvelé fotky a Taylor vyzerala úžasne ♥


 • Miška 08.04.2018 v 19:45 Vypadala skvěle :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?