Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylor zachránila život nenarodenému dieťaťu fanúšičky!

Publikované 31.10.2017 v 11:46 v kategórii News, prečítané: 91x


Na internete už koluje nejaký ten čas príbeh o fanúšičke, ktorá sa zúčastnila jednej zo "RSS" a toto sa tam udialo.

Bohužiaľ som nemala čas skôr to preložiť no dúfam, že to oceníte.
Je to skutočne krásne.
Tu je príbeh:

"Poslala som jej správu pred dvomi týždňami a povedala som jej, že som tehotná a aká som šťastná, že si budujem rodinu s láskou môjho života. Keď som ju stretla včera, objala ma a povedala "oh môj bože, vôbec na to nevyzeráš" a ja som si nemohla pomôcť a začala som plakať. 
Ona hneď vedela, že je niečo zle, ale snažila som sa to uhrať, že sú to slzy šťastia. Potom ma objala znova a nemohla som si pomôcť a tak som jej povedala, že môj doktor mi povedal, že je tu vysoká pravdepodobnosť, že potratím.Potom ma objala ešte silnejšie a opýtala sa ma, či viem prečo a či je tu nejaká šanca, že by sme s tým niečo spravili. 
Povedala som jej, že sa cítim stratená a beznádejná pretože som už predtým potratila a Taylor sa mi pozrela do očí a chytila ma za ruku a povedala mi, že nech sa uistím, že dostanem druhý názor od experta a sľúbila mi, že skúsi všetko aby pomohla nášmu "anjelikovi" (áno, tak nazvala moje dieťa niekoľkokrát). 
Potom ma objala znovu a ja som jej povedala, aké je pre mňa dôležité myslieť pozitívne a mať pozitívne myšlienky. Potom sa ma opýtala na všetko ohľadom tehotenstva a ja som jej povedala, že sa cítim choro a divne a čo na to môj manžel a všetko okolo toho. Povedala som jej, že môj manžel má problém s mojimi výkyvmi nálad a ona doslova povedala "No, ja nie som tehotná a môj chlap sa s tým už vyrovnal" (smiech) Snažila sa vtipkovať a pozdvihla mi náladu. 
A dnes som dostala email s adresou na toho experta doktora (nepoviem meno) a mala som si zvoliť dátum, kedy chcem ku nemu prísť. Bola som tým pohltená pretože dodržala slovo a ešte sa postarala aj o všetky finančné záležitosti okolo doktora.
 Som bez slov a vďačná a dokonca i pomyslenie na toto je proste súkromné, no mala som neskutočnú vnútornú potrebu to s vami zdieľať. Ani nedokážem popísať, aká som vďačná za Taylor a aká rozvážna a milá je. Pozná mňa a môj príbeh a nikdy nebudem schopná jej povedať dostatočne za to, čo spravila pre môjho "malého anjelika". Ona sama je anjel a to ma robí šťastnou vedieť, že našla svoje vlastné šťastie. Dúfam, že každý kto si toto prečíta si dvakrát rozmyslí, či bude ešte súdiť Taylor alebo hocičo čo urobila. Nikdy nezabudnem čo pre mňa urobila a navždy jej budem vďačná."

Kopírovať jedine so zdrojom: taylorswift.infoblog.sk

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Sarah 31.10.2017 v 12:30 Wow, naozaj krásny príbeh!


 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 31.10.2017 v 14:22 Tak to je dojemné, Taylor je úžasná, snad té fanynce doktor pomůže a ona miminko donosí, věřím, že toto ji pozitivní energii dodalo do zásoby :)


 • Taylove 01.11.2017 v 12:07 Verím, že Taylor robí omnoho viac podobných vecí, než o koľkých sa naozaj dozvieme. Je to o to ušľachtilejšie, že to robí naozaj iba preto, aby ľuďom pomohla a nie pre publicitu.


 • Steeeva 02.11.2017 v 10:02 ja som o tom ešte nepočula ale je to naozaj úžasné a ako inak sa dalo čakať, že sa bude angažovať lebo ona nie je ľahostajný človek a dobre vieme, že rada pomáha


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?