Taylor Swift fan-sitedaily blog

Taylorina vila sa zapísala do histórie pamiatok!

Publikované 09.04.2017 v 11:45 v kategórii News, prečítané: 157x


Taylor Swift sa zapísala do histórie alebo teda aspoň jej sídlo v Beverly Hills.

V utorok ráno, päť členov predstavenstva Beverly Hills schválilo požiadavku Taylor Swift, aby jej vlastný dom v Los Angeles schválili ako historické dedičstvo a kultúrnu pamiatku mesta. Hlasovali jednoznačne pre "áno".
V roku 2011, TayTay kúpila sídlo s rozlohou 1000 metroch štvorcových so štyrmi spálňami. Táto vila alebo kaštieľ (nazvime si to ako chceme), predtým patril k dedičstvu Samuela Goldwyna, spoluzakladateľa Godwyn Pictures (ktoré sa neskôr stali MGM). 
V roku 2015, nehnuteľnosť (postavenú v roku 1934) vyčíslili na 25 miliónov $, podľa evidencie nehnuteľností."Myslím, že [kaštieľ] je pozostatkom komunity a som naozaj nadšená, že je opravený a bude zachovaný," ​​uviedla starostka Beverly Hills, Lili Bosse, ktorá poďakovala Taylor a jej tímu za obnovu domu.
K historickým prvkom domu patria: tenisový kurt, bazén, zakrivená terasa k odpočinku a vysoké terasy, z ktorých všetky boli zachované od roku 1930. Podľa zdrojov z LA, kaštieľ údajne hostil hollywoodske elity, vrátane Marlene Dietrich, Charlie Chaplin, Clark Gable a Frank Capra. K vnútornému interiéru domu patrí knižnica, kartové herňa, domáce kino s projekciou 35 mm a ubytovanie pracovníkov.
Pre lepšiu predstavivosť ako to asi v dome vyzerá nám poslúži táto koláž fotiek:
postimage

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Steeeva 11.04.2017 v 19:10 mno tak o tomto som nemala ani tušenia, že Taylor v niečom takom býva a je to potom skvelé, že to odhlasovali kladne a kto by nechcel žiť v takomto barák :DDDDDD


 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 12.04.2017 v 21:51 Páni, tak to je určitě skvělá zpráva pro Taylor, to sídlo vypadá fakt pohádkově a jsem ráda, že její požadavek (žádost) byl přijat :)


 • Zuzi 12.04.2017 v 22:37 Je to krásná vila, to každopádně :)♥ Klidně jen víkend bych v něčem takovém ráda strávila :D Jinak si myslím, že Taylor tato zpráva určitě potěšila :)♥


 • crazy-cloverleaf 19.04.2017 v 10:47 To Taylor určitě potěšilo. :)
  Je to krásná vila a vypadá to tam opravdu nádherně a luxusně. ❤️ Musí být úžasné v něčem takovém bydlet.


 • Ivet 03.06.2017 v 20:25 Páni, je super, že jsi přidala i obrázek domu pro lepší představivost. Je to opravdu moc krásná vila a není divu, že se zapsala do historie památek.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?