Taylor Swift fan-sitedaily blog

Tayloriných 7 typov ku úspešnej kariére pre magazín VOGUE

Publikované 05.11.2015 v 14:57 v kategórii interviews, prečítané: 204x


Austrálske novembrové vydanie magazínu Vogue na ktorého obálke môžeme vydieť našu Taylor Swift prednedávnom zverejnilo na svojej webstránke sedem tipov pre úspech v kariére, ktoré viedli Tay k celosvetovej sláve a ktoré nám ona sama zdelila. Ďalej som priložila aj video, ktoré ku tomuto článku patrí.

Celé som vám to prekladala dosť dlho tak dúfam, že to oceníte a ak by niekto chcel kopírovať tak jedine so zdrojom prosím !


1. Nestrácajte svoje vlastné povedomie


Stalo sa to po sledovaní Behind the Music dokumentárneho seriálu na VH1, kde prezentovali hudobné vystúpenia, ktoré pomohli Tay uvedomiť si, čo drží hudobníkov v hre. "Vždy by sa to zdalo ako úpadok umelca, ktorý bol vždy pripísaný kombinácií vecí, ale všimla som si, že vrchol základov bol stratou sebauvedomenia a robenia zlého umenia a zvyčajne jedno viedlo ku druhému. Keď stratíte sebavedomie začnete premýšľať, "Oh, ja som nedotknuteľná, všetko okolo mňa miluje všetko čo robím, mám nemám čo dokázať." Tento druh straty sebauvedomenia môže byť nebezpečný. "Plus pomáha jej písanie. "To je dôvod, prečo mám dni, kedy mám naozaj zdravé sebavedomie a veci sú na skvelom mieste, a potom mám dni, kde vlastná pochybnosť je mojou hlavnou emóciou, a to je v poriadku pretože to znamená, že žiješ humánne, emocionálne , nepostihnutý život ... vzostupy a pády ako skladateľ sú, pretože o čom inom by ste písali ak si úprimne myslíte, ak si úprimne myslíte, že ste tá najlepšia vec na svete."


2. Spoľahnutie sa na svojich priateľov


"Myslím, že jeden z mojich hlavných cieľov je snažiť sa zachovať si svoj zmysel pre realitu a to je obklopiť sa s priateľmi, ktorí majú svoje vlastné kariéry, a ktorí ma nepotrebujú pre akýkoľvek zmysel pre oprávnenosť alebo spoločenské stúpanie, alebo profesijný prehľad. "


3. Buďte pripravený prijať kritiku


"Všetci moji priatelia si upevňujú vlastnú kariéru, a ak si myslia, že by som nemala dať von určitý singel ako prvý, povedia mi to:" To nebol jeden z mojich obľúbených, ktoré si mi zahrala Taylor', a ja budem rešpektovať toto ich stanovisko. Myslím, že to funguje oboma smermi; vaši priatelia majú byť sebaistí v priateľstve, aby k vám boli úprimní, a potom musíte byť dostatočne pokorní prijať úprimnosť. "


4. Vedieť, kedy si vziať prestávku


Cez úspech jej aktuálneho albumu, Swift vie, že príde čas, kedy bude musieť urobiť krok späť. "Budem musieť dať ľuďom určitý oddych odo mňa, pretože v určitom momente budú otrávení o tom, že stále o mne niečo počujú. "Má rovnakú perspektívu nad zvyškom svojej kariéry. "Ak by som mala povedať," Ok, čo budem, keď budem mať 40? "Nemám žiadny spôsob, ako to vedieť, ale dúfam, že budem robiť stále hudbu v mojom živote. Keby som mala povedať svoj najlepší odhad povedal by som, že by bolo tvorenie hudby pre ostatných ľudí. Písanie je a vždy bude niečo čo musím robiť, aby som zostala šťastná, ale nikdy neviem, čo sa môže zmeniť. Veľa z toho, čo som urobila, je založené na tom, čo ľudia chcú. Chcem sa ľuďom ľúbiť, a to je dôvod, prečo som sa stala zabávačom, takže ak ľudia nechcú, aby ste boli na javisku už v iskrivých šatách a spievala teenagerské piesne, keď budem mať 40 tak potom to jednoducho nebudem robiť. Budem písať piesne pre ostatných ľudí, alebo budem vytvárať album, ktorý dúfajme, že bude o tom,čím som prechádzala v tomto bode v mojom živote. Je to len môj cieľ aby som sa nesnažila byť niečo, čo ja nie som. "


5. Pamätajte prečo robíte to, čo robíte - a zostaňte z toho nadšený


"Sú dni, kedy som tak fyzicky vyčerpaná ako keby som odohrala veľa koncertov a tancovala okolo na vysokých podpätkoch dve hodiny. Ale moja myseľ málokedy zostane unavená z celého tohto vzrušujúceho dobrodružstva, ktorého som súčasťou, "hovorí pre Vogue. "Myslím, že nadšenie je kľúčom k pokračovaniu pokročiť v tomto podnikaní, pretože aj keď zarazíte späť kolík, alebo dáte von niečo čo sa ľuďom nebude páčiť, alebo ľudia hovoria o vás len negatívne veci, ak od prírody nadšená osoba tak prímete úder a možno začnete premýšľať o novom nápade spojenom s týmto. Potom prídete nato, že tento nový nápad je všetko nad čím premýšľate a tak poháňate toto vytrvalé nadšenie a premeníte to v zameranie. "


6. Zapíšte si svoje myšlienky do zápisníka


Nikdy neviete, kedy nejaký nápad príde vhod. Hovorí pre Vogue, ako časti textu z Blank Space vznikli ešte pred mesiacmi, než začala písať skladby. "Zoženiem tieto textové nápady a zapisujem si ich do zápisníka. Keď píšem album za šesť mesiacov otvorím zápisníček a vytiahnem tieto múdre táraniny. Tieto riadky som napísala v priebehu dvoch rokov, a vytiahla som ich von, keď prišiel čas na písanie piesní. ‘I’m a nightmare dressed as a daydream’ - Spomínam si, keď som našla toto, a že som to písala ešte sedem mesiacov pred vznikom tejto skladby. - Hodila som to do textu pred druhým refrénom ".


7. Nezabudnite si odpustiť


"Vždy musím pracovať na tom ako byť jednoduchšia, pretože príliš rozmýšľam o niektorých veciach ... ako keď niečo nevyjde vyčítam si, že je to moja chyba, alebo že som to nemala robiť pre to a toto. Premýšľanie príliš o niečom je mojím najväčším protivníkom. Niektoré dni ste vyčerpaný a niektoré dni máte zlú náladu, ale to je v poriadku. Som trošku lepšia v poslednej dobe na snažím sa veci brať jednoduchšie, aj keď si uvedomím, že niektoré dni som sa trápila, kvôli tomu, že ma niekto nenávidí. Niekedy máte tie najlepšie úmysly, ale urobíte chyby. "


Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?