Taylor Swift fan-sitedaily blog

The Swift Life - aplikácia dostupná už aj u nás!

Publikované 24.12.2017 v 09:35 v kategórii News, prečítané: 66x

Šťastné a Veselé Swiftmas priatelia!

Prajem Vám spokojné, láskou a porozumením naplnené vianočné sviatky za mňa aj Izabel :) Nech Nový rok Vám pokoj, zdravie, šťastie a lásku prinesie :)

No poďme ku tej najlepšej novinke dňa!
Taylor prepustila svoju dlhoočakávanú aplikáciu v štýle sociálnych sietí The Swift Life. Konečne sú dostupné obe verzie jedna pre iOs, ktorá je už dostupná od jej narodenín a verzia pre Android, ktorá bola sprístupnená len teraz. 
Bohužiaľ vám nemôžem povedať, ako jej appka funguje, keďže mi ukazuje "táto verzia nie je kompatibilná so zariadením" :D Bola som strašne nadšená keď mi to vyskočilo tomu verte. :D :D Skoro ma porazilo. 
No ale čo už dúfam, že vám to pôjde potom poprípade hoďte koment ako ste s appkou spokojní. Ja si appku nainštalujem pravdepodobne až s novým mobilom, ktorý dostanem vo februári, takže si musím ešte dlho počkať.

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • kaja 25.12.2017 v 14:04 Na mobile som ju ešte neskúšala sťahovať, ale nemám pamäť, takže by sa mi aj tak nedalo :D A na tablete mi ju vôbec ani nezobrazí, čiže mám rovnaký problém ako ty. Inak želám vám tiež príjemné a pokojné prežitie sviatkov v kruhu vašich rodín :)


 • rebekah 26.12.2017 v 09:36 Opožděně, ale přeji krásné a pohodové prožití vánočních svátků. :)

  Aplikaci mám už stáhnutou, tak mi když tak můžeš napsat nick a začneme se sledovat. :D


 • rebekah 26.12.2017 v 09:37 :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?