Taylor Swift fan-sitedaily blog

Udržalo priateľstvo Karlie Kloss a Taylor Swift nátlak médii?

Publikované 17.03.2018 v 12:01 v kategórii News, prečítané: 81x

Mnohý veria, že tieto dve dámy už dávno nie sú dobrými kamoškami. Mňa to pravdu povediac tiež veľmi zaujímalo a som rada, že pravda konečne vyšla na povrch.
Stav priateľstva Karlie Kloss s Taylor Swift sa za posledný rok stal tak trochu záhadou.

Dvojica, ktorá bola doslova neoddeliteľná - chodili spolu na odovzdávania cien, módne prehliadky či basketbalové zápasy- sme už určitý čas spolu nevideli a nedávna kauza, že sa Karlie začala kamošiť s Katy vyvolala v mnohých veľké pochybnosti (vyjadrila sa o tom v jednom rozhovore dokonca aj Jennifer Lawrence, ktorá vtedy tvrdila, že by veľmi rada vedela, ako to medzi nimi je).
Karlie Kloss však všetky pochybnosti o rozpade priateľstva prevzala na seba a objasnila tieto veci v nedávnom rozhovore.
Na otáky týkajúce sa priateľstva s Tay odpovedala pre New York Times:

“Napriek klebetám, ktoré sa šíria po internete je dvojica aj naďalej dobrými priateľkami a často spolu komunikujú. "Neverte všetkému, čo čítate.” - Karlie Kloss pre [zdroj: NYtimes]

Nuž pochopiteľne chápeme prečo Karlie s Tay tak často nevidíme na verejnosti. Dôvod je snáď jasný. Odkedy sa Tay stiahla z očí verejnosti o jej osobnom živote vieme len málo. No a stále sa nájde veľa neprajníkov, ktorí spochybňujú všetko, len aby zaujali titulky časopisov. Kto vie, možno už aj Taylor a Katy "zakopali vojnovú sekeru".

Kopírovať jedine so zdrojom: taylorswiftinfoblog.sk
Komentáre

Celkom 2 komentáre

 • Steeeva 21.03.2018 v 18:45 tak keď sú ľudia na niečo zvyknutý a náhle sa to zmení tak si začnu všeličo namýšľať lebo nevedia čo sa deje a to je dosť bežné :D


 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 23.03.2018 v 19:28 Jsem ráda, že jsou stále kamarádky, byla by to škoda :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?