Taylor Swift fan-sitedaily blog

Ukážka klipu k druhému singlu " ...Ready For It?"

Publikované 24.10.2017 v 18:38 v kategórii News, prečítané: 84x

Oficiálne druhým singlom z doposiaľ nevydaného albumu "Reputation" sa stal nečakane " ...Ready For It?"
Taylor prepustila už dávnejšie túto skladbu no mysleli sme mi, že to bude iba ochutnávka z pripravovaného albumu. Singel už bol odprezentovaný v amerických rádiach, zatiaľ čo "Look What You Made Me Do" už vypadol z väčšiny grafov a všetko je zamerané na uvoľnenie druhého singla.

Prostredníctvom svojich účtov na Instagrame a Youtube Tay vydala túto krátku ukážku videoklipu, ktorý režíroval ako inak Joseph Kahn.
Celý klip si budeme môcť pozrieť už tento štvrtok!

Komentáre

Celkom 5 kometárov

 • Steeeva 25.10.2017 v 08:53 mno už len pri tomto pohľade na kúsok klipu ke vidieť, že je mabitý efektami, takže som naň zvedavá, a som tiež rada, že ho u nás začali hrať v rádiu ;)


 • kaja 25.10.2017 v 14:05 Musím sa priznať, že túto pesničku som ešte nepočula, ale som rada, že vydáva ďalší klip tak skoro po LWYMMD. Klip vyzerá opäť tak veľmi temno, tak som zvedavá, čo si pre nás Taylor tentoraz pripravila :D


 • Adell 25.10.2017 v 22:21 Myslela jsem,že se jedná pouze o promo singl,takže mě celkem překvapilo,že je to oficiální 2. singl.. ale proč ne,je to skvělá píseň :) Ukázka klipu vypadá velmi zajímavě a už podle ní jde poznat,že bude opět velmi propracovaný. Jsem na něj zvědavá! :)


 • Taylove 26.10.2017 v 12:07 Trailer ma poriadne šokoval. Už viac sexistické to video ani nemôže byť. Na Taylor sa mi páčilo, že na rozdiel od ostatných pop speváčok, nepotrebuje zaujmúť svojím telom. Trvalo mi prekúsnuť odvážne kostýmy z 1989 éry, ale toto je moc. Toto má byť tá nová Taylor? Takto klesnúť? Počkám si na vydanie videa, ale budem mať skôr pocit, že pozerám nejaké prefektované porno. Teraz sa už nebude môcť čudovať, že ju označujú za štetku. Veľké sklamanie.


 • Calvin 27.10.2017 v 10:53 Ano, jsem stále na blogu :) Takže si mě můžeš nechat v affs :) Jinak videoklip je skvělý :)) a v něm opět zase několik šifer :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?