Taylor Swift fan-sitedaily blog

Valentínske nápady

Publikované 14.02.2017 v 11:10 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 154x

Milé Swities blíži sa Valentín !
Možno ho slávite, možno nie. Možno sa vám to zdá byť komerčná americká záležitosť, alebo sa vám možno celkom páči ako je zrazu všetko srdiečkovo milé.Je to ale možnosť kedy si naozaj môžte spraviť krajší deň alebo niekomu niečo pekné podarovať.


Každopádne ja mám také romantické drobnosti rada a rozhodla som sa vám pripraviť jednoduché nápady s touto témou. Či už vám táto drobnosť bude zdobiť interiér, alebo ju dáte ako malý darček. Nech sa páči, vyberala som z Pinterestu.

RUŽA
Tak na toto potrebujete len červený papier (kludne aj žltý, či ružový) a nožnice. Strihajte do špirály a nakoniec zlepte zospodu a máte ružičku :)

SRDCE
Srdce ako symbol lásky v tomto nápade pásikové. Mne sa to zdá byť celkom zaujímavé vypliesť to z tieňovaných pásikov papiera. Opäť krásny výsledok s minimom materiálu. A máte vytvorený pozdrav- valentínku.

SVIETNIK
Stačí vám sklenený pohár a naň nalepujte čo nájdete :) Čipka na podklad a naňu flitre, perličky a korálky. A dielko ukončite zaviazaním špagátu, či stužky na vrch.

MAŠĽA
Kúsok farebného papiera vyskladaného do tvaru mašle krásne ozdobý darček, ktorý máte pre niekoho k Valentíu pripravený. Alebo môžte takúto mašličku využiť na čokoľvek vás napadne :)

ZÁLOŽKA
A nakoniec najmenší nápad- mini záložka do knihy, vyrobená z obyčajnej spinky. Podľa obrázkového nápadu je na spinku prišitý kúsok filcu, ale kludne si to môžte skúsiť vyrobiť z tvrdého papiera. A je to veľmi milá drobnosť :)

K tvoreniu si nezabudnite pustiť pieseň Today is a fairytale (soundtrack k filmu Valentín) od Taylor !!
S láskou Izabel ♥

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Katka 14.02.2017 v 11:11 Najviac sa mi páči nápad s tou mašličkou to je také praktické a dá sa to použiť napríklad aj ku narodeninám a podobne.
  No ten svietnik je tiež nádherný je to niečo také retro a veľmi príjemné!


 • Steeeva 14.02.2017 v 20:10 tak ja ho nejak extra neslavím ale pravda dala som sovjej rodine maličkosť to hej, inak sú to skvelé nápady ako jednoducho a za mílo a niečo od srdca podarovať, páči sa mi naozaj všetko čo si tu pridala :)


 • Ivet 02.03.2017 v 19:38 Valentýn milují všichni zamilovaní a ti co zrovna jsou sami jej naopak moc rádi nemají. Ty jsi ukázala skvělý nápad jak si zpříjemnit den i pro ty, co zrovna netráví čas se svou láskou. Krásné a inspirativní nápady.Moc se mi líbí to srdíčko a mašličky.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?