Taylor Swift fan-sitedaily blog

Vianočný layout

Publikované 03.12.2016 v 12:25 v kategórii info o blogu, prečítané: 121x

Spokojnosť: 50% / Náročnosť: stredná / created by me 

Dnes už otvrárame tretie okienko v adventnom kalendári a zároveň začíname zdobiť naše príbytky vianočnými dekoráciami. Teda niektorí už určite zdobíte radi v predstihu, ale čo sa týka mňa, ja si to zdobenie nechávam nanajvýš tak po druhej adventnej nedeli. Na Vianoce a prázdniny, či voľné dni sa už určite tešíte viacerí, a určite nepohrdnete ani tým, že vám toto radostné obdobie bude pripomínať aj táto malá zmena na blogu! 

 

 

Od minulého týždňa som hľadala fotky, ktoré by sa perfektne hodili do vianočného layoutu! Tay nafotila jeden taký špeciálny vianočný photoshoot, z ktorého som aj fotky vybrala. 

 

 

Fotky sú naozaj nádherné, ale keďže vo vytváraní layoutov nie som skutočne profík neviem či sa vám bude moja tvorba páčiť, ja sama s ním nie som až tak spokojná. Snažila som sa to zladiť do takejto príjemnej mikulášskej červenej farby, ktorá určite neodmysliteľne patrí k Vianociam! 

 

 

Ďalšou príjemnou zmenou je, že na blogu môžeme spoločne privítať novú spoluadminku. Je ňou Izabel! Takmer od začiatku blogu mi posiela články a keďže to tu niekedy nestíham, bude na blogu dobrou pomocníčkou! Tiež chcem podotknúť, že rubrika From Swiftie To Swiftie mení svoj význam a odteraz patrí jej kreatívnym článkom, ktoré ste si obľúbili! Posielanie vašich príspevkov sa veľmi na blogu neuchytilo, ale ak by predsa niekto mal záujem poslať z času na čas nejaký svoj výtvor otváram klasickú rubriku From You! 

 

 

Ako som tak robila tieto zmeny, všimla som si, že niektoré moje spriatelené blogy už neobiehajú alebo sú neaktívne! Ja nezvyknem dávať kontroly pretože si všímam kto ako obieha a kto sem za mesiac nenapíše ani len jeden komentár. Preto som čiastočne vyčistila políčka affs a z takmer 40 mi ostalo 16. 

 

 

Na záver chcem už len dodať aby ste si užívali toto predvianočné obdobie a prajem vám krásny dník! 

 

 

Akos sa vám páči táto zmena? Smějící se

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Celkom 8 kometárov

 • Zuzi :) 03.12.2016 v 13:42 Tyto fotky z jejího vánočního photoshootu mi nějak unikly, takže jsem ráda, že jsi je vybrala do tvého vánočního layoutu..je to zde příjemná změna :)♥ A ráda bych dodatečně přivítala tvou novou spoluadminku Izabel, ať se ji tu daří:)


 • AshleyInka 03.12.2016 v 13:57 Za prvné. tento lay se ti neskutečně moc povedl. Také plánuji udělat nějaký vánoční lay, ale popravdě mě nic nenapadá :( někdy je těžké vybrat fotografie, které se právě víc hodí, ale musím říct, že jsi to zvládla opravdu úžasně ♥♥

  Co se týče nové adminky, tak ji především srdečně vítám. Snad se tu Izabel bude líbit :)

  Jinak co se týče tvého seznamu affiliates, tak tě naprosto chápu. Já jsem také musela některé vymazat, protože, si vymazali z jednoho dne blog, nebo ke mě vůbec nechodí. Také bych ti chtěla moc poděkovat, že mě tu stále máš. Vím, že s obiháním jsem poslední měsíc opravdu strašná, ale pokusím se obíhat aspoň 3x do týdnu :)


 • kaja 03.12.2016 v 16:55 Layout vyvoláva takú vianočnú atmosféru, takže sa ti naozaj moc vydaril :) A novú adminku tu tiež vítam, je skvelé, že tu teraz budete dve :)


 • taylorswift.infoblog.sk 04.12.2016 v 11:00 Jediné čo ma na tom najviac mrzí a za čo sa ospravedlňujem je rozlíšenie! Na mojom počítači to ukáže fajn ale na notebooku je to katastrofa! :/
  Pokúsim sa s tým ešte niečo urobiť! ☺


 • - A | ultimate-prettylittleliars 04.12.2016 v 11:03 Wow, ten nový layout je úžasný. Veľmi sa mi páči a chválim ťa, vydaril sa ti a vybrala si pekné fotky Taylor :)


 • Miška 04.12.2016 v 12:40 Ten je vážně povedený a pěkný :)


 • Steeeva 07.12.2016 v 18:53 ha tak ja to zdobenie nechávam asi až na posledný alebo predposledný deň, máme to tak zaužívane a preto to robím aj ja :) ale pravdupovediac toho až tak veľa nemáme takže sa to v pohode dá a človek z toho nemá traumu :D, mno a lay je super a je skvelé, že sa niekto snaží takto aj tématicky čo mne by sa nechcelo :DDDD a asi by som niečo také nenašla pri Tomovi :DDD, takže si použila krásne fotografie, Tay je na nich pekná a krásne to vystihuje toto obdobie
  mno a ako urobila si teda poradnu čistku :DDDD ale aj to treba a je to pochopiteľné, že si to spravila


 • Ivet 10.12.2016 v 11:17 Mě se tvůj layout moc líbí. Už i tady vládne ta správná Vánoční atmosféra a já na blogu bych si měla pohnout a už to taky naladit do Vánoc. Už je nejvyšší čas :D Taktéž vítám novou adminku. Jinak také ti děkuji, že sis mě nechala v affs, i když moje obíhání není tak pravidelné jak bych sama chtěla.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?