Taylor Swift fan-sitedaily blog

Všetko čo potrebujete vedieť o súdnom procese Taylor Swift a Davida Muellera!

Publikované 04.08.2017 v 12:08 v kategórii News, prečítané: 114x

Taylor sa snaží už viac ako pol roka zostať ďaleko od médii no budúci pondelok sa Taylor spätne vráti do centra pozornosti. Pôjde totiž o súd medzi rádiovým hlásateľom Davidom Muellerom, ktorý je obvinený z obťažovania pri meet&greete pred show počas RED Tour, kedy mala Tay len 23 rokov.
O tomto incidente som už písala článok, ktorý nájdete TU!
Celé pojednávanie potrvá 9 dní a bude tam tlačovka a televízia. Nám nezostáva nič iné, len držať Tay palce, až súd vyjde v jej prospech!
The People Magazine uviedol týchto 5 vecí, ktoré by sme mali vedieť o tomto súdnom procese:

 • David Mueller žaloval ako prvý Taylor Swift dva roky po incidente.
V septembri 2015, novinár podal žalobu na Taylor a tvrdil, že prišiel o prácu v rádio kvôli nej tým, že jej položil ruku pod sukňu na meet&greete 2. júla 2013. Na svoju obranu za tento incident obvinil svojho kolegu Eddieho Haskella.

 • Taylor Swift podala námietku o mesiac neskôr.
Taylor tento incident zjavne zasiahol a začala sa brániť: "Slečna Swift presne vie, kto ju obťažoval bol to Dávid Mueller, a nemá vôbec pochyby o tom, že to bol on a nie jeho spolupracovník, pán Haskell.", povedal obhájca. V doposiaľ zverejnených údajoch Taylor tvrdila, že Dávid a jeho priateľka sa zúčastnili meet&greetu David úmyselne položil ruku pod sukňu a ohmatával jej intímne partie proti jej vôli a bez jej súhlasu."

 • Taylor sa postavila za obete sexuálneho obťažovania.
Taylor verí, že riešenie tohto súdneho sporu sa odrzkadlí na Dávidovi Mullerovi ako príklad toho nesprávne a ponižujúceho správania, a bude slúžiť ako príklad pre ostatné ženy, ktoré niečo podobné zažili. Okrem toho chce Tay darovať všetky peniaze, ktoré zarobí tento súdny proces charitatívnym organizáciám určeným na ochranu žien pred sexuálnym obťažovaním a neúctou.

 • S Taylor drží aj rodina.
Andrea Swift, matka Tay, je uvedená ako jedna zo svedkov, rovnako ako iní v sociálnom kruhu Taylor, ktorý môžu byť predvolaní svedčiť ako napr. fotograf, ktorý zachytil daný okamih, čo vidno aj hore na fotke.

 • Získanie voľného miesta na sedenie môže byť tak ťažké, ako získať vstupenku na jeden z prestížneho koncertu Taylor.
Iba 32 miest je určených pre verejnosť a miesta budú udelené bezplatne v poradí podľa TMZ. Proces bude tiež vysielaný v TV, ktorá bude vysielať uzavretý okruh so 75 osobami v budove súdu. Vraj nebude dovolené používať mobilné zariadenia alebo kamery na súde. Fotenie bude povolené iba mimo súdnu sieň. Dokonca aj keď sa očakáva, že súd bude trvať 9 dní, môže sa stať že sa proces sa predĺži až do 24.8.

Zdroj: People.com
Kopírovať jedine so zdrojom!


Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Steeeva 04.08.2017 v 19:46 mno tak dúfam, že sa to nebude preťahovať lebo to určite nebude dobrý zážitok a dopadne to dobre pre Taylor :)


 • taylorswift.infoblog.sk 04.08.2017 v 19:59 Tiež dúfam, že sa súdny proces nebude naťahovať!


 • Hannah 05.08.2017 v 11:10 Tak doufám, že to dopadne ve prospěch Taylor a nebude se to nijak protahovat...


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?