Taylor Swift fan-sitedaily blog

Z čoho Taylor zarába peniaze?!

Publikované 18.06.2017 v 15:15 v kategórii Short News, prečítané: 107x

Zo života Taylor sa čo to málo odohralo aj minulý týždeň. Bohužiaľ som sa nemohla naplno venovať blogu, keďže som mala ešte prijímačky na výšku, ale už mám po všetkých starostiach a môžem si konečne vydýchnuť. 
Ospravedlňujem sa v krátkosti aj svojim affs, určite to obiehanie napravím a aj vám milým návštevníkom, pre vás už chystám nejaké nové články! 
Určite začnime pri hudbe. Blíži sa udeľovanie cien MTV a päťdesiat hudobných videí z tohto storočia bolo nominovaných na Greatest Music Video of the Century! V tomto zozname nemohlo chýbať video "Bad Blood" od Taylor, ktoré je horúcim kandidátom na výhru. Samozrejme o všetkom rozhodneme iba my. Preto ak máte radi toto hudobné video určite nezabudnite rovnako ako ja zahlasovať na mtv.co.uk/greatestvideo a podporiť ho! Hlasovanie je otvorené len do 23. júna, takže šup šup hlasujte už teraz! Víťaz bude vyhlásený 1. júla na MTV Music Saturday na MTV UK!
Časopis Forbes vytvoril ako každý rok zoznam najlepšie platených umelcov na svete, ktorí dohromady zarobili 5,15 miliardy dolárov v priebehu posledných 12 mesiacov. Tento zoznam obsahuje mená osobností z filmov, televízie, športu a hudby. Prvé miesto obsadil spevák Sean Combs, na druhom mieste kraľuje speváčka Beyoncé.
Hoci Taylor už pekne dávno žiadnu novú vec nevydala umiestnila sa v zozname na 49. mieste.
Bez prímov z koncertov sa jej príjem znížil z 170 miliónov $ na 44 miliónov. Je to najväčší percentuálny pokles, zo všetkých uvedených osôb na zozname. Pýtate sa teda z čoho Taylor aj naďalej tak profituje? Určite predajom doposiaľ vydanej hudby a spoluprácou s Keds, Apple a AT & T.
taylor-swift.ashx?as=1&w=500&mw=500&la=e
 • V minulom článku som vás v skratke informovala o tom, že Taylorinho albumu "1989" sa predalo celosvetovo viac ako 1 mil. kópií a získalo diamantový certifikát.
 • Perfektne sa darí aj prvému singlu "Shake It Off" z jej albumu "1989," ktoré je už 9x platinový. Pri dosiahnutí 9x platinového singlu "Shake It Off" prekročila Taylor hranicu od 8x platinového singlu "Love Story", z jej druhého albumu.
 • 8. jún priniesol aj ďalší úspech. Nečakane pieseň "State of Grace" získala prvý certifikát. Pieseň pochádza z albumu "Red" , ktorý získal zlatú čest - albumu sa predalo viac ako 500 000 kusov.
 • Určite si ešte pamätáte pecku "Highway Don't Care", ktorú Taylor nahrala spolu s Keithom Urbanom. Tento mesiac sa singel stal 1x platinový.


Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Zuzi 19.06.2017 v 23:51 S obíhám si hlavu nelámej, hlavně, jestli jsi maturitu a přijímačky zvládla tak jak sis přála :)♥ A pro Bad Blood jsem hlasovala, ten videoklip patří k mým nejoblíbenějším♥


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?