Taylor Swift fan-sitedaily blog

Záujem o školské pomôcky s Taylor?

Publikované 31.08.2017 v 10:46 v kategórii From me, prečítané: 101x

Ahojte Swifties,
škola je už za rohom a školské pomôcky sú pre nás určite nevyhnutnosťou. V obchodoch asi sotva nájdete nejaké školské veci s Taylor, či už zošity, perá a pod. V zahraničí sú bežne dostupné no u nás som si nikdy nič také nevšimla. Preto ma napadlo, či by ste nemali záujem o zošity a diáre s podtlačou Taylor Swift! 
Dole prosím zahlasujte a podľa hlasovania uvidím, či má význam sa do toho púšťať. Vytvorila by som zopár návrhov na obaly na zošity s tvrdého fotografického papiera a mohli by ste si vybrať na Swiftie Shope ktorý chcete. Väčšina by zahŕňala momentálne fotky z Reputation, ale ak máte návrhy aj na inú éru tak mi ich hoďte do komentu! 
Fotky, ktoré vidíte hore sú iba orientačné z webu!
Na konci víkendu sa pozriem ako dopadlo hlasovanie a podľa toho sa pustím do návrhov! 
Inak buď dnes navečer alebo zajtra sa môžte odo mňa tešiť na jeden dlhočizný článok o Taylor a aj na článok od Izabel!♥
Po vybratí políčka nezabudnite kliknúť na finish survey na konci!

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Jana 31.08.2017 v 11:17 Toto sú skvelé fotky z Red éry čo tam máš na obrázku :D


 • Adell 31.08.2017 v 13:15 Ahoj,vrátila jsem se na blog o Demi a právě probíhá kontrola affiliates. Pokud máš stále zájem být affs,prosím zapiš se,pokud ne,tak kontrolu ignoruj. Přeji krásný zbytek dne :)
  http://dlovatosource.blog.cz/1708/kontrola-naber-affiliates-31-08-15-08


 • Tina 31.08.2017 v 18:53 Určite skvelý nápad. Ak budeš tento projekt realizovať, o jeden zošit by som záujem mala. Verím, že sa nájde viac ľudí, ktorí budú mať o tieto školské pomôcky záujem, lebo u nás je naozaj ťažké zohnať niečo s potlačou celebrít :)


 • Sarah 01.09.2017 v 16:33 Wow, to je super napad! Urobit zosity s motivom Reputation by bolo aktualne, ale osobne by sa mi tiez skor pacili fotky z 1989, alebo Red, ako je to na tej ilustracnej fotke vyssie.


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?