Taylor Swift fan-sitedaily blog

Zdravý marec

Publikované 27.02.2017 v 08:54 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 99x

Ahojte Swifties,
je tu ďalší mesiac v tomto roku. Už tretí mesiac, a tým je marec. A tak si v príspevku odo mňa dnes nájdete aktuálne tipy a tiež aktuálny kalendár.Je čas kedy sa príroda mení. Zvieratá vstávajú zo zimného spánku, tráva je opäť zelená a môžme vidieť prvé kvety. A možno práve tieto zmeny vedú aj veľa ľudí k tomu, aby sa aj oni akoby prebudili a začali pre seba niečo robiť. A teraz už hovorím o zdravom životnom štýle a dostatku pohybu.
Nehovorím, že ja som zrovna príkladom zo zdravou stravou, ale pri tom koľko sa o tejto téme stále viac a viac píše v médiách si už aj ja niekedy obmädzujem cukor a občas si kúpim niečo čo sa mi zdá extra zdravé. Pre ten pocit, že je to správne.
Dobre, s tými bio vecami to tiež určite netreba preháňať, ale v podstate sa s tým vraciame k tomu, čo už svet pozná dávno. K tomu čo je prírodné a prospešné. Napríklad rôzne semienka (slnečnica, ľan, sezam, chia) sú v podstate bez chuti, dajú sa rôzne využiť a sú veľmi zdravé, ako aj napríklad orechy. A osobne som si obľúbila aj kokosový olej (na kozmetické účely aj v kuchyni).

A poďme k pohybu. Na ten by ste si mali nájsť aspoň niekoľko minút denne a ak sa chcete vyhovárať, že nemáte peniaze na fitko, tak vedzte, že klamete len seba. Lebo na skutočný pohyb netreba veľa. Vlastne iba svoje telo.
Tak môžte robiť rôzne cvičenia so zdvihaním vlastnej váhy, alebo proste skúsiť beh. A napríklad aj švihadlo je super. Nemyslite, že je to zábava pre malé deti, lebo pri skákaní na švihadle zapájate ruky aj nohy a formujete si lýtka. Ak ste na niečo pokojnejšie pozrite sa na internete po cvičení jógy, alebo pilatesu, či podobných cvičení. A ak vás neoslovilo nič z vymenovaných proste si len zapnite nejaké dobré rytmické pesničky a tancujte. Dajte zo seba energiu a len sa hýbte. Lebo je to zdravé a budete mať dobrý pocit aj kondíciu.
Aj Taylor sa dosť hýbe, často ju zastihnú fotografi ako ide cvičiť. Síce môže mať prirodzene dobrú postavu, ale aj tak sa treba udržiavať v pohybe.
Kalendár na tento mesiac som rozdelila na dve časti po dva týždne, a použila som fotky od Keds. Zdajú sa mi byť veľmi pozitívne a plné energie. Proste také veselé :)
kalendar march 1 kalendary march 2 
Krásny mesiac praje Izabel ♥


Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Ivet 02.03.2017 v 20:01 Vybrala jsi krásné fotky na nové kalendáře. Dneska byl pro mě už takový ten typický jarní den, sluníčko svítilo, trošku sice zapršelo, ale to k jaru patří. Mám takové počasí ráda ... Se sportováním, nebo s nějaký pohybem jsem začala minulý měsíc a moc dlouho mi to nevydrželo. Nějak jsem si neudržela motivaci pravidelného pohybu, ale tvým článkem jsi mě motivovala, tak to určitě zkusím znovu. :))


 • Tina 04.03.2017 v 11:36 Veľmi pekne si napísala tento článok. Vybrala si krásne fotografie pre kalendár. Ľudia by sa mali naozaj začať viac hýbať a viac sa o seba starať. Aspoň večer nachvíľu pred spaním stačí spraviť zopár drepov, klikov, brušákov a to bohato stačí a čo sa týka stravy, to už závisí aj od chutí človeka.
  Na cvičenie som sa dala ešte pred Vianocami a moc dlho mi to naozaj nevydržalo, lebo väčšinou som prišla domov zo školy neskutočne unavená a už sa mi nechcelo, ale teraz zas začínam, tak dúfam, že tento raz budem mať väčšiu motiváciu :) trochu si ma týmto článkom namotivovala


 • Izabel 07.03.2017 v 09:12 Vďaka za reakcie baby !
  Som rada že sa vám príspevok páčil a povzbudil vás. Držím palce pri športovaní ;)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?