Taylor Swift fan-sitedaily blog

Zimné inšpirácie

Publikované 19.12.2016 v 19:03 v kategórii From Swiftie To Switfies, prečítané: 106x

Ahoj Swifties, dnes som pre vás pripravila súhrn tipov na toto obdobie. Dva podľa Taylor a dva odo mňa. Tak príjemné čítanie :)

POZDRAVY
Pohľadnice sú tradíciou a aj keď sa teraz posielajú hlavne SMSky a maily, papierové priania sú stále niečím výnimočné a jedinečné. Pohľadnice v obchodoch sú krásne, ale verím že aj vy dokážete vyrobiť niečo pekné a poslať v obálke.Aj Taylor niekedy vyrába pohľadnice pre svojich známych (naposledy dala na internet fotku s pozdravom pre Lorde), tak to môžte kludne skúsiť aj vy :)V kreatívnych potrebách, či papiernictve zoženiete veľa rôznych ozdôbok, napríklad sadu na výrobu pozdravov a blahoželaní, predpripravené pohľadnice, či dekoračný papier. A minimalizmus stále letí. Vaše prianie nemusí byť zložité, stačí že bude od srdca a vašich blízkych, ktorým príde do schránky tiež zahreje pri srdci :)


KNIHA
Na toto obdobie sú aj rôzne knihy s peknými príbehmi na zamyslenie, alebo veselými vianočnými rozprávkami. Tento rok vyšla aj nová kniha môjho obľúbeného autora Maxa Lucada s názvom Vďaka Betlehemu. Odporúčam vám ju, veľmi dobre sa číta, autor tu píše o rôznych svojich zážitkoch a prepája ich s duchovnou podstatou Vianoc. Aj zdanlivo zložité veci berie ľudským spôsobom a ponúka pohľad na slávenie Vianoc, ktorý im dáva ten pravý význam.


FILM
Jedným z faktov o Taylor je ten, že má veľmi rada film Love actually. Je to vianočný film so slovenským názom Láska nebeská. Účinkuje v ňom Hugh Grand, Colin Forth, alebo napríklad aj Kiera Knightley a Emma Thompson. Ide o romantickú komédiu z roku 2003, ktorú si ja osobne určite pozriem. Tento rok budú film vysielať aj na Jednotke slovenskej televízie (23.12 večer).Láska nebeská je vianočný film, takže v tomto období sa bude hodiť, má skevlé herecké obsadenie a aj dobré hodnotenia na CSFD a keďže je aj Tayloriným obľúbeným, rozhodne ho musíte vidieť !


PIESNE
O vianočných piesňach od Taylor som už písala v predchádzajúcom príspevku. Napadla ma ešte jedna jej zimná pieseň- Back to December. Pomalá balada so zasneženým videom je jednou z mojich obľúbených od Taylor.No ale poďme k mojim tipom na piesne, ktoré patria k mojim Vianociam. Chcem vám odporučiť dve, možno relatívne nezmáme slovenské piesne - Žiarovka od skupiny Komajota a Vianočné šalalí od Simony Martausovej.Žiarovka je trochu nevšednou piesňou, ale obľúbila som si ju tak, že vždy čakám keď budú Vianoce a budem si ju môcť znovu vypočuť. No a Šalalí je taký príjemný, veselý song, ktorý vždy poteší.


Ak vás niečo z uvedených vecí oslovilo, tak som rada. V komentároch sa môžte podeliť o svoj názor na tento príspevok, alebo môžte ponúknuť svoje neodmysliteľné súčasti sviatkov.
Izabel.

Komentáre

Celkom 1 komentár

 • Nicol (radcliffe-dan.blog.cz) 20.12.2016 v 16:44 Děkuji za tip na knihu, podívám se na ní, dlouho jsem přemýšlela, že bych také poslala pohlednice a možná se do toho pustím, uvidíme, jak to stihnu a vánoční filmy a písně, to je moje! <3


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?